EKOROPA s.r.o.

Ekologické a ropné služby

Výdajné stojany

 

PIUSI CUBE 70

Výdajný stojan Piusi Cube patrí na našom trhu medzi najpredávanejšie zariadenia pre vnútropodnikový výdaj nafty. Výdajná zostava obsahuje: 
- mechanický prietokomer
- nenulovateľný total 
- 4 metrová hadica 
- automatická výdajná pištoľ 
Presnosť výdaja: +/- 1% 
Napájanie: 220 V 
Prietok 56 l/min (Piusi Cube 56) resp. 70 l/min (Piusi Cube 70) 

 

 

PIUSI CUBE 70MC - pre 5O užívateľov 

Výdajné zariadenie Piusi až pre 5O užívateľov. Identifikácia užívateľov sa realizuje prostredníctvom pinu alebo čipu. Zariadenie obsahuje: 
- digitálny prietokomer 
- 4 metrová hadica 
- automatická výdajná pištoľ
- interná pamäť s evidenciou až 255 transakcií 
- ukladá vydané litre užívateľa 
- možnosť dokúpiť software na prenos dát do PC (evidencia deň, hodina, užívateľ, odber, celkom, zostavy )
Napájanie: 220 V 
Tolerancia výdaja +/- 0,5%
Prietok: 70 l/min 

 

 

pedestal optional

Samoobslužný čerpací stojan vhodný k montáži na stenu, nádrž, alebo na zem v spojení s podstavcom . Slúži na výdaj nafty pomocou PIN kódu, alebo čipového kľúča max. pre 50 užívateľov. V spojení so softwarovým setom /za príplatok/ je možné jednotlivé transakcie sťahovať manažérskym kľúčom do PC a dosiahnuť tak maximálnu kontrolu spotreby nafty vo firme. S dodaným softwarom je možné sledovať čas, dátum, množstvo, ŠPZ, prípadne tachometer vozidla. Jednotlivé zostavy, transakcie, registre za požadované obdobia je možné tlačiť a archivovať

  Adast Minor OIL

Výdajné zariadenie  ADAST

Výdajné stojany sú určené k výdaju kvapalných palív, sú výrábané v rôznych veľkostiach. Čerpanie je veľmi jednoduché, užívateľ sa identifikuje kartou, alebo čipom, dá sa predvoliť množstvo načerpania PHM, následne sa vytlačí doklad o transakcii, všety údaje sa ukladajú obslužného softwaru s prenosom do PC.